Технічні умови

З метою забезпечення стабільної та надійної роботи Мережі, на портах включення в Мережу обміну трафіком існує ряд умов по типу трафіку, що передається.

 1. Учасник зобов'язується встановити BGP-сесії з кожним роут-сервером RV-IX.
 2. Допускаються Ethernet-фрейми стандарту IEEE-802.3, що мають один з трьох Ethertypes: 0 × 0800 - IPv4, 0 × 0806 - ARP, 0x86dd - IPv6.
 3. Максимальний розмір переданого фрейму (MTU) становить 9216 байт.
 4. Ethernet-фрейми, в напрямку інших портів Учасників повинні мати один фіксований MAC-адресу в поле джерела.
 5. Не допускається використання proxy ARP на інтерфейсах маршрутизаторів підключених до точки обміну трафіком.
 6. Допускається тільки два види широкомовних фреймів: broadcast ARP, multicast ICMPv6 Neighbor Discovery (ICPMv6 Router Solicitation і Advertisement в цей список не входять).
 7. Використання протоколів класу Link-local не допускається. (Далеко не повний список таких протоколів: IRDP, ICMP redirects, IEEE 802 Spanning Tree, CDP, EDP, ELRP, VTP, DTP, OSPF, ISIS, IGRP, EIGRP, BOOTP / DHCP, PIM-SM, PIM-DM, DVMRP, ICMPv6 ND-RA, UDLD, L2 Keepalives). Винятком є ​​протоколи: ARP і IPv6 ND.
 8. Не допускається перенаправлення ІР-пакетів на адреси мережі 185.1.238.0 и 185.1.238.255 - No IP directed broadcast.
 9. Мережі точки обміну трафіком 185.1.238.0/24 та 2001:7f8:128::/48 не повинні анонсуватися далі маршрутизатора учасника безпосередньо підключеного до точки обміну (BGP community no-export).
 10. На інтерфейсі маршрутизатора Учаснику необхідно використовувати тільки ті IP-адреси і мережеві маски, які йому виділені при організації підключення. Тільки ці адреси можуть бути використані в якості параметра next-hop для всіх анонсів Учасника.
 11. Учасник зобов'язаний підтримувати в актуальному стані інформацію щодо політики маршрутизації своєї автономної системи в реєстрі інтернет-маршрутів (Internet Routing Registry, IRR) RIPE, ARIN або RADB.
 12. У випадку порушення Учасником Технологічних вимог, викладених вище, RV-IX має право припинити надання послуг та перевести порт (порти) Учасника в карантинний VLAN з попереднім повідомленням Учасника шляхом направлення повідомлення у вигляді електронної пошти адміністративному та технічному представнику Учасника.
 13. Поновлення конфігурації порту (портів) Учасника виконується RV-IX протягом 24 годин після отримання повідомлення електронною поштою від технічного та адміністративного представника Учасника про усунення порушення Технічних вимог, викладених вище, а також після детальної перевірки з боку RV-IX з метою підтвердження факту відсутності порушень.

Заявка на підключення

Якщо Ваша компанія відповідає технічним умовам наведеним на цій сторінці, Ви можете приєднатись до Мережі обміну трафіком, заповнивши форму:

Впишіть посилання на сайт у вигляді "campus.rv.ua" без "http://"

Опції публікації

Наші оператори-партнери