Технічні умови

З метою забезпечення стабільної та надійної роботи Мережі, на портах включення в Мережу обміну трафіком існує ряд умов по типу трафіку, що передається.

Допускаються Ethernet-фрейми стандарту IEEE-802.3, що мають один з трьох Ethertypes: 0 × 0800 - IPv4, 0 × 0806 - ARP, 0x86dd - IPv6.

Максимальний розмір переданого фрейму (MTU) становить 9216 байт.

Ethernet-фрейми, в напрямку інших портів Учасників повинні мати один фіксований MAC-адресу в поле джерела.

Не допускається використання proxy ARP на інтерфейсах маршрутизаторів підключених до точки обміну трафіком.

Допускається тільки два види широкомовних фреймів: broadcast ARP, multicast ICMPv6 Neighbor Discovery (ICPMv6 Router Solicitation і Advertisement в цей список не входять).

Використання протоколів класу Link-local не допускається. (Далеко не повний список таких протоколів: IRDP, ICMP redirects, IEEE 802 Spanning Tree, CDP, EDP, ELRP, VTP, DTP, OSPF, ISIS, IGRP, EIGRP, BOOTP / DHCP, PIM-SM, PIM-DM, DVMRP, ICMPv6 ND-RA, UDLD, L2 Keepalives). Винятком є ​​протоколи: ARP і IPv6 ND.

На інтерфейсі маршрутизатора Учаснику необхідно використовувати тільки ті IP-адреси і мережеві маски, які йому виділені при організації підключення. Тільки ці адреси можуть бути використані в якості параметра next-hop для всіх анонсів Учасника.

Заявка на підключення

Якщо Ваша компанія відповідає технічним умовам наведеним на цій сторінці, Ви можете приєднатись до Мережі обміну трафіком, заповнивши форму:

Впишіть посилання на сайт у вигляді "campus.rv.ua" без "http://"

Опції публікації

Наші оператори-партнери